Fordonsdetaljer
Översikt
- Registreringsdatum 2023
- Växellåda Automat
- Bränsle El
- mil 12 mil
Fordonsspecifikation
| Märke | Ford |
|---|---|
| Modell | Transit |
| Variant | E-Transit 350 |
| Antal mil | 12 mil |
| Registreringsdatum | 2023 |
| Växellåda | Automat |
| Effekt | 184 hk |
| Kaross | Skåpbil |
| Färg | Vit |
| Säten | 3 |
| Bränsle | El |
| Tjänstevikt | 2541 kg |
| Längd | 598 cm |
| Bredd | 205 cm |
| Registreringsnummer | KDG165 |
| Drivning | Bakhjulsdrift |
| Fordonstyp | Skåpbil |
| Chassinummer | WF0EXXTTRBPC48101 |
| Referens | 518126b4-89de-4c43-a772-5f3d405dcc4b |
| Totalvikt släp, B | 750 kg |
| Toppfart | 133 |
Utrustning
| Fast ljusbild |
| Låsning vid färd |
| Heltäckande navkapslar (SRW) |
| SYNC4 med 12tum pekskärm |
| navigation |
| Android Auto |
| Apple Car Play |
| DAB |
| Bluetooth och USB. |
| Bakre stötfångare i plast |
| Bältespåminnare (Förare och Passagerare) |
| Förspänning av förarbältet vid kollision |
| Fjärrstyrt centrallås med 2 fjärrkontroller |
| Eluppvärmd vindruta |
| Belysning i lastutrymmet |
| Skjutdörr höger sida |
| Tonade rutor |
| Låsbart lock till handskfacket |
| Delvis lackad främre stötfångare |
| Tvåstegs upplåsning |
| Kupébelysning med 2 läslampor |
| Farthållare |
| Emergency Assistance |
| Grå sidoskyddslist |
| Lane Departure Warning |
| Bakdörrar |
| Lane Keeping Aid |
| Lastsäkrings öglor |
| Driver Assistance Package #9 |
| ESP |
| HLA & FBS |
| Automatiskt halvljus |
| Ytbehandlat lastgolv |
| Varselljus |
| Navigation |
| 6.5 x 16tum Stålfälgar (350 L3/L4) |
| Cirkulationspump för kylarvätskan |
| Dimljus fram |
| Regnsensor |
| Parkeringssensor bak |
| Innertak i förarhytten |
| Växelspaksknopp i plast |
| Parkeringssensor fram |
| Justerbar ratt i höjd och längsled |
| Klimatanläggning |
| Elektrisk parkeringsbroms |
| Manuell låsknapp i bilen |
| Airbag på förarplatsen |
| Nyckelfri start |
| Mellanvägg i plast med fönster |
| Stänkskydd bak |
| Förvaring för solglasögon i taket |
| 2-vägs justerbara nackskydd bak |
| Isofix fästen |
| Punkteringskit (SRW) |
| Högt monterat bromsljus |
| Kollisionsvarnare med autobroms |
| Ej låsbara hjulmuttrar |
| Stora backspeglar med kort arm |
| Centrallås |
| Gummimatta på golvet i förarhytten |
| Mode 3 Type 2 laddkabel 8m |
| Fartbegränsare 90km/h (N2) |
| Dubbla skjutdörrar |
| Inklädnad väggar |
| Stänkskydd fram |
| Förarassistanspaket 12 |
| Xenon strålkastare |
| Fartbegränsare 100km/h |
| LED belysning i skåpet |
| Passagerarairbag |
| Mellanvägg i metall med fönster |
Om handlaren
Kontakta oss
Öppettider
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.
Om oss
Välkommen till Carstedts - Ditt hem för hela bilägandet
Den självklara partner för hållbart bilägandet. Här hittar du ett brett utbud av Ford person- och transportbilar samt Mitsubishi personbilar, alla med hög kvalitet och moderna funktioner. Vi har också ett stort utbud av begagnade bilar för dina behov och budget. Vi förstår att det kan vara utmanande att hitta rätt bil, men vi är här för att hjälpa dig! Vi strävar efter att göra ditt bilägande så enkelt och hållbart som möjligt, därför erbjuder vi hjälp med finansiering, försäkring, service och om olyckan är framme är vi den givna bilskadecentrat för att reparationer av kaross och lack.
.png)
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se
2023 Ford Transit E-Transit 350
Pris 399.900 Kr