Fordonsdetaljer
Översikt
- Registreringsdatum 2023
- Växellåda Automat
- Bränsle El
- mil 12 mil
Fordonsspecifikation
| Märke | Ford |
|---|---|
| Modell | Transit |
| Variant | E-Transit 350 |
| Antal mil | 12 mil |
| Registreringsdatum | 2023 |
| Växellåda | Automat |
| Effekt | 184 hk |
| Kaross | Skåpbil |
| Färg | Vit |
| Säten | 3 |
| Bränsle | El |
| Tjänstevikt | 2541 kg |
| Längd | 598 cm |
| Bredd | 205 cm |
| Registreringsnummer | FGC457 |
| Drivning | Bakhjulsdrift |
| Fordonstyp | Skåpbil |
| Chassinummer | WF0EXXTTRBPC46831 |
| Referens | 8373b106-35ac-4ba6-930f-42423c878c38 |
| Totalvikt släp, B | 750 kg |
| Toppfart | 133 |
Utrustning
| Elektrisk parkeringsbroms |
| ESP |
| HLA & FBS |
| Kupébelysning med 2 läslampor |
| Bältespåminnare (Förare och Passagerare) |
| Ytbehandlat lastgolv |
| Stänkskydd bak |
| SYNC4 med 12tum pekskärm |
| navigation |
| Android Auto |
| Apple Car Play |
| DAB |
| Bluetooth och USB. |
| Bakdörrar |
| Innertak i förarhytten |
| Mode 3 Type 2 laddkabel 8m |
| Eluppvärmd vindruta |
| Stora backspeglar med kort arm |
| Lane Keeping Aid |
| Växelspaksknopp i plast |
| Justerbar ratt i höjd och längsled |
| Fartbegränsare 90km/h (N2) |
| Låsbart lock till handskfacket |
| Driver Assistance Package #9 |
| Klimatanläggning |
| Delvis lackad främre stötfångare |
| Centrallås |
| 6.5 x 16tum Stålfälgar (350 L3/L4) |
| Lastsäkrings öglor |
| Heltäckande navkapslar (SRW) |
| Högt monterat bromsljus |
| 2-vägs justerbara nackskydd bak |
| Regnsensor |
| Farthållare |
| Parkeringssensor fram |
| Förspänning av förarbältet vid kollision |
| Cirkulationspump för kylarvätskan |
| Skjutdörr höger sida |
| Airbag på förarplatsen |
| Gummimatta på golvet i förarhytten |
| Ej låsbara hjulmuttrar |
| Manuell låsknapp i bilen |
| Automatiskt halvljus |
| Tonade rutor |
| Emergency Assistance |
| Isofix fästen |
| Fast ljusbild |
| Mellanvägg i plast med fönster |
| Grå sidoskyddslist |
| Lane Departure Warning |
| Förvaring för solglasögon i taket |
| Dimljus fram |
| Navigation |
| Punkteringskit (SRW) |
| Fjärrstyrt centrallås med 2 fjärrkontroller |
| Tvåstegs upplåsning |
| Varselljus |
| Belysning i lastutrymmet |
| Parkeringssensor bak |
| Låsning vid färd |
| Nyckelfri start |
| Kollisionsvarnare med autobroms |
| Bakre stötfångare i plast |
| LED belysning i skåpet |
| Passagerarairbag |
| Inklädnad väggar |
| Fartbegränsare 100km/h |
| Xenon strålkastare |
| Förarassistanspaket 12 |
| Dubbla skjutdörrar |
| Stänkskydd fram |
Om handlaren
Kontakta oss
Öppettider
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.
Om oss
Välkommen till Carstedts - Ditt hem för hela bilägandet
Den självklara partner för hållbart bilägandet. Här hittar du ett brett utbud av Ford person- och transportbilar samt Mitsubishi personbilar, alla med hög kvalitet och moderna funktioner. Vi har också ett stort utbud av begagnade bilar för dina behov och budget. Vi förstår att det kan vara utmanande att hitta rätt bil, men vi är här för att hjälpa dig! Vi strävar efter att göra ditt bilägande så enkelt och hållbart som möjligt, därför erbjuder vi hjälp med finansiering, försäkring, service och om olyckan är framme är vi den givna bilskadecentrat för att reparationer av kaross och lack.
.png)
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se
2023 Ford Transit E-Transit 350
Pris 399.900 Kr