Carstedts
299.900 Kr
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | ASX |
| Variant | 1.3 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 1333 cylindervolym |
| Effekt | 158 hk |
| Kaross | SUV |
| Färg | Svart |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 4 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Tjänstevikt | 1381 kg |
| Längd | 424 cm |
| Bredd | 180 cm |
|---|---|
| Höjd | 158 cm |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | SUV |
| Chassinummer | VF1RJB00973654518 |
| Referens | b0d8f5eb-c6c3-4fa7-a545-6f8bdbff50fc |
| Hjulbas | 264 cm |
| Max släpvagnsvikt | 1200 kg |
| Totalvikt släp, B | 1670 kg |
| Däck, fram | 215/55-65 |
| Däck, bak | 215/55-65 |
| Toppfart | 180 |
| Bagageutrymme - normalt | 484 |
| Max taklast | 80 |
| Keyless |
| Rattvärme |
| Växelpaddlar |
| Driver Alert |
| Avstängningsbar airbag |
| Backkamera |
| Cockpit |
| Elektrisk parkeringsbroms |
| Farthållare (adaptiv) |
| ISOFIX |
| Touchskärm |
| Elektriskt infällbara speglar |
| Android Auto |
| Nödbromsning |
| Lane Assist |
| Start/Stop |
| Parkeringssensorer fram & bak |
| Sätesvärme fram |
| Automatiskt helljus |
| Regnsensor |
| Eluppvärmd vindruta |
| Apple CarPlay |
| Bluetooth |
Måndag – fredag 08.00 – 17.00.
Lördag – söndag STÄNGT