Carstedts
2.249.875 Kr
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | Space Star |
| Variant | 1.2 MIVEC |
| Antal mil | 832 mil |
| Registreringsdatum | 2023 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 1193 cylindervolym |
| Effekt | 71 hk |
| Kaross | Halvkombi |
| Färg | Vit |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 3 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Tjänstevikt | 1010 kg |
| Längd | 385 cm |
|---|---|
| Bredd | 167 cm |
| Höjd | 151 cm |
| Registreringsnummer | OFM23N |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | Halvkombi |
| Chassinummer | MMCXTA03APH020196 |
| Referens | f448e02b-1b3d-4849-98f0-f83568daeb49 |
| Hjulbas | 245 cm |
| Totalvikt släp, B | 2130 kg |
| Däck, fram | 165-195/45-65 |
| Däck, bak | 165-195/45-65 |
| Toppfart | 163 |
| Bagageutrymme - normalt | 235 |
| Max taklast | 50 |
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.