Carstedts
Kr Pris på begäran
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | Colt |
| Variant | 1.0 Turbo |
| Antal mil | 750 mil |
| Registreringsdatum | 2025 |
| Växellåda | Manuell |
| Motorstorlek | 999 cylindervolym |
| Effekt | 91 hk |
| Kaross | Halvkombi |
| Färg | Svart |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 3 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Tjänstevikt | 1189 kg |
| Längd | 405 cm |
| Bredd | 180 cm |
|---|---|
| Höjd | 144 cm |
| Registreringsnummer | XLE58X |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | Halvkombi |
| Chassinummer | VF1RJA00173523187 |
| Referens | b03c3284-c13d-41e5-a549-cdc04930026f |
| Hjulbas | 258 cm |
| Max släpvagnsvikt | 900 kg |
| Totalvikt släp, B | 1930 kg |
| Däck, fram | 195-205/45-55 |
| Däck, bak | 195-205/45-55 |
| Toppfart | 174 |
| Bagageutrymme - normalt | 391 |
| Max taklast | 80 |
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.