Carstedts
999.000 Kr
| Märke | Ford |
|---|---|
| Modell | F-Serien |
| Variant | 5.0 V8 Ti-VCT FFV 4x4 |
| Antal mil | 1 256 mil |
| Registreringsdatum | 2025 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 5035 cylindervolym |
| Effekt | 406 hk |
| Kaross | Pickup |
| Färg | Svart |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 8 |
| Bränsle | E85+Bensin |
| Tjänstevikt | 2580 kg |
| Längd | 591 cm |
|---|---|
| Bredd | 244 cm |
| Höjd | 203 cm |
| Registreringsnummer | UZE15Y |
| Drivning | Fyrhjulsdrift |
| Fordonstyp | Pickup |
| Chassinummer | 1FTFW5L54SFA65656 |
| Referens | 5f29b07b-0da1-4186-861c-bb020e1c3c56 |
| Hjulbas | 369 cm |
| Totalvikt släp, B | 750 kg |
| Däck, fram | 245-315/50-70 |
| Däck, bak | 245-315/50-70 |
| Toppfart | 171 |
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.