Carstedts
259.900 Kr
| Märke | Volkswagen |
|---|---|
| Modell | T-Roc |
| Variant | 2.0 TDI DPF SCR 4Motion |
| Antal mil | 7 800 mil |
| Registreringsdatum | 2021 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 1968 cylindervolym |
| Effekt | 150 hk |
| Kaross | SUV |
| CO2 | 129 g/km |
| Färg | Vit |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 4 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Diesel |
| Bränsledeklaration, stad | 5,60 l/100 km |
| Bränsledeklaration, landsväg | 4,80 l/100 km |
| Bränsledeklaration, blandad | 5,10 l/100 km |
| Tjänstevikt | 1530 kg |
|---|---|
| Längd | 423 cm |
| Bredd | 182 cm |
| Höjd | 157 cm |
| Registreringsnummer | UNN88B |
| Drivning | Fyrhjulsdrift |
| Fordonstyp | SUV |
| Chassinummer | WVGZZZA1ZMV070759 |
| Referens | 4a052445-d388-469e-a4af-8674e96682ae |
| Hjulbas | 259 cm |
| Max släpvagnsvikt | 1700 kg |
| Totalvikt släp, B | 1440 kg |
| Däck, fram | 205-225/40-60 |
| Däck, bak | 205-225/40-60 |
| Toppfart | 200 |
| Bagageutrymme - normalt | 392 |
| Max taklast | 50 |
| Adaptiv farthållare |
| Bluetooth handsfree |
| Elhissar fram o bak |
| Höjdreglering pass stol |
| Klimatanläggning |
| Motorvärmare & kupéuttag |
| Sommar & Vinterhjul |
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.