Carstedts
259.800 Kr
| Märke | Ford |
|---|---|
| Modell | Kuga |
| Variant | Kuga Plug-In Hybrid |
| Antal mil | 4 839 mil |
| Registreringsdatum | 2022 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 2488 cylindervolym |
| Effekt | 225 hk |
| Kaross | SUV |
| CO2 | 26 g/km |
| Färg | Vit |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 4 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin+El |
| Bränsledeklaration, blandad | 1,20 l/100 km |
| Tjänstevikt | 1844 kg |
| Längd | 461 cm |
|---|---|
| Bredd | 188 cm |
| Höjd | 166 cm |
| Registreringsnummer | JOW502 |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | SUV |
| Chassinummer | WF0FXXWPMHNT28846 |
| Referens | 3dc76c7d-7846-4c50-bd3e-7f3ca44d52fb |
| Hjulbas | 271 cm |
| Max släpvagnsvikt | 1500 kg |
| Totalvikt släp, B | 1180 kg |
| Däck, fram | 225-245/45-65 |
| Däck, bak | 225-245/45-65 |
| Toppfart | 200 |
| Bagageutrymme - normalt | 435 |
| Max taklast | 75 |
| Elektriskt infällbara speglar |
| Sommar- & Vinterhjul |
| Backkamera |
| Filhållningssystem |
| Keyless |
| Pre-Collision Assist |
| Rattvärme |
| Elektrisk parkeringsbroms |
| Touchskärm |
| Cockpit |
| Sätesvärme fram & bak |
| ISOFIX |
| MOMS |
| Android Auto |
| PHEV |
| Motorvärmare med kupéuttag |
| Regnsensor |
| Bluetooth |
| Parkeringssensorer fram & bak |
| Eluppvärmd vindruta |
| Apple CarPlay |
| Farthållare |
| Navigation |
Måndag – fredag 08.00 – 17.00.
Lördag – söndag STÄNGT