Carstedts
189.900 Kr
| Märke | Fiat |
|---|---|
| Modell | Fullback |
| Variant | 2.4 4x4 |
| Antal mil | 22 285 mil |
| Registreringsdatum | 2017 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 2442 cylindervolym |
| Effekt | 181 hk |
| Kaross | Pickup |
| CO2 | 196 g/km |
| Färg | Vit |
| Säten | 5 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Diesel |
| Bränsledeklaration, stad | 9,10 l/100 km |
| Bränsledeklaration, landsväg | 6,60 l/100 km |
| Bränsledeklaration, blandad | 7,50 l/100 km |
|---|---|
| Tjänstevikt | 1950 kg |
| Längd | 529 cm |
| Bredd | 182 cm |
| Höjd | 178 cm |
| Registreringsnummer | PDW727 |
| Drivning | Fyrhjulsdrift |
| Fordonstyp | Pickup |
| Chassinummer | ZFAKVJY10H9013764 |
| Referens | 738c3ca4-cdc9-4271-a11a-faa8158f8748 |
| Hjulbas | 300 cm |
| Max släpvagnsvikt | 3100 kg |
| Totalvikt släp, B | 750 kg |
| Däck, fram | 245-265/55-70 |
| Däck, bak | 245-265/55-70 |
| Toppfart | 177 |
| Fyrhjulsdrift |
| Farthållare |
| Automatlåda |
| 3 Xtraljus LED |
| Bluetooth handsfree |
| Elhissar fram o bak |
| Xenonljus |
| Dragkrok fast |
| Kåpa |
| Bränslevärmare |
| Klimatanläggning |
| Backkamera |
| Sommar & Vinterhjul |
| Parkeringsensor fram & bak |
| Läderklädsel |
| Stereo med CD |
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.