Carstedts
319.900 Kr
| Märke | Ford |
|---|---|
| Modell | Transit Courier |
| Variant | 1.0 EcoBoost |
| Antal mil | 1 858 mil |
| Registreringsdatum | 2025 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 998 cylindervolym |
| Effekt | 125 hk |
| Kaross | Skåpbil |
| Färg | Vit |
| Säten | 5 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Tjänstevikt | 1545 kg |
| Längd | 434 cm |
|---|---|
| Bredd | 179 cm |
| Höjd | 182 cm |
| Registreringsnummer | ELM45G |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | Skåpbil |
| Chassinummer | WF01NBER81RE43146 |
| Referens | 12e84cb2-bc92-4e35-a585-182d884bfa5d |
| Hjulbas | 269 cm |
| Totalvikt släp, B | 1475 kg |
| Däck, fram | 195-215/55-65 |
| Däck, bak | 195-215/55-65 |
| Toppfart | 175 |
| Bagageutrymme - normalt | 570 |
| Cockpit |
| Backkamera |
| 5-sits |
| Dubbla sidoskjutdörrar |
| Parkeringssensorer fram & bak |
| Farthållare |
| Sätesvärme fram |
| Rattvärme |
| Eluppvärmd vindruta |
| Apple CarPlay |
| Android Auto |
| Keyless |
| Filhållningssystem |
| Regnsensor |
| Touchskärm |
| Bluetooth |
| Hastighetsgränshjälp |
| Trådlös mobilladdare |
| Pre-Collision Assist |
| Varning för fel riktning |
| Driver Alert |
| Motorvärmare & kupévärmare med laddare |
| Dragkrok |
Måndag – fredag 08.00 – 17.00.
Lördag – söndag STÄNGT