Carstedts
178.800 Kr
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | Space Star |
| Variant | 1.2 MIVEC |
| Antal mil | 964 mil |
| Registreringsdatum | 2023 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 1193 cylindervolym |
| Effekt | 71 hk |
| Kaross | Halvkombi |
| CO2 | 106 g/km |
| Färg | Blå |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 3 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Bränsledeklaration, stad | 5,20 l/100 km |
| Bränsledeklaration, landsväg | 4,30 l/100 km |
| Bränsledeklaration, blandad | 4,60 l/100 km |
|---|---|
| Tjänstevikt | 1010 kg |
| Längd | 385 cm |
| Bredd | 167 cm |
| Höjd | 151 cm |
| Registreringsnummer | TJP00U |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | Halvkombi |
| Chassinummer | MMCXTA03APH016874 |
| Referens | 8aee092c-aedb-40c4-a5b4-4e78b902113b |
| Hjulbas | 245 cm |
| Totalvikt släp, B | 2130 kg |
| Däck, fram | 165-195/45-65 |
| Däck, bak | 165-195/45-65 |
| Toppfart | 163 |
| Bagageutrymme - normalt | 235 |
| Max taklast | 50 |
| Klimatanläggning |
| Sommar & Vinterhjul |
| Motorvärmare med kupéuttag |
| SYNC 3 multimediasystem |
| Klädsel (halvskinn) |
| Automatlåda |
| Bluetooth handsfree |
Måndag – fredag 08.00 – 17.00.
Lördag – söndag STÄNGT