Carstedts
219.900 Kr
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | Colt |
| Variant | 1.0 Turbo |
| Antal mil | 214 mil |
| Registreringsdatum | 2025 |
| Växellåda | Manuell |
| Motorstorlek | 999 cylindervolym |
| Effekt | 91 hk |
| Kaross | Halvkombi |
| Färg | Svart |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 3 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Tjänstevikt | 1189 kg |
| Längd | 405 cm |
| Bredd | 180 cm |
|---|---|
| Höjd | 144 cm |
| Registreringsnummer | OME60H |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | Halvkombi |
| Chassinummer | VF1RJA00173523190 |
| Referens | b9459c46-310c-457c-9580-712b4678acfb |
| Hjulbas | 258 cm |
| Max släpvagnsvikt | 900 kg |
| Totalvikt släp, B | 1930 kg |
| Däck, fram | 195-205/45-55 |
| Däck, bak | 195-205/45-55 |
| Toppfart | 174 |
| Bagageutrymme - normalt | 391 |
| Max taklast | 80 |
| Bluetooth |
| Invite |
| Parkeringssensorer fram & bak |
| Regnsensor |
| Nödbromsning |
| Elektriskt infällbara speglar |
| Cockpit |
| Apple CarPlay |
| Start/Stop |
| Vingelvarning |
| Backkamera |
| USB |
| Kollisionsvarning |
| Trötthetsvarning |
| Touchskärm |
| Farthållare |
| Rattvärme |
| Trafikskyltsinformation |
| Keyless |
| ONYX BLACK |
| Sommar- & Vinterhjul |
| ISOFIX |
| Avstängningsbar airbag |
| Sätesvärme fram |
| AUX |
| Android Auto |
Måndag – fredag 08.00 – 17.00.
Lördag – söndag STÄNGT