Carstedts
389.800 Kr
| Märke | Ford |
|---|---|
| Modell | Mustang Mach-E |
| Variant | Mustang Mach-E Long Range |
| Antal mil | 6 030 mil |
| Registreringsdatum | 2022 |
| Växellåda | Automat |
| Effekt | 294 hk |
| Kaross | SUV |
| Färg | Svart |
| Säten | 5 |
| Bränsle | El |
| Tjänstevikt | 2111 kg |
| Längd | 471 cm |
| Bredd | 188 cm |
| Höjd | 162 cm |
|---|---|
| Registreringsnummer | KFE71W |
| Drivning | Bakhjulsdrift |
| Fordonstyp | SUV |
| Chassinummer | WF0TK1E70NMA35382 |
| Referens | c03f6bad-478e-44e5-a2ef-d9f44d33fea0 |
| Hjulbas | 298 cm |
| Max släpvagnsvikt | 750 kg |
| Totalvikt släp, B | 895 kg |
| Däck, fram | 225-245/45-60 |
| Däck, bak | 225-245/45-60 |
| Toppfart | 180 |
| Bagageutrymme - normalt | 402 |
| Pre-Collision Assist |
| Klädsel (helskinn) |
| Bromshjälp vid backning |
| Regnsensor |
| Elektrisk parkeringsbroms |
| Rattvärme |
| Keyless |
| Sommar- & Vinterhjul |
| Navigation |
| Parkeringssensorer fram & bak |
| Sätesvärme fram |
| Bang & Olufsen |
| Bluetooth |
| Trådlös mobilladdare |
| Avstängningsbar airbag |
| Automatiskt helljus |
| ISOFIX |
| Alert korsande trafik |
| BLIS |
| Eluppvärmd vindruta |
| Farthållare (adaptiv) |
| 360° kamera |
| Apple CarPlay |
| Varning för fel riktning |
| Touchskärm |
| Elektrisk bagagelucka |
| Filhållningssystem |
| Driver Alert |
| Hastighetsgränshjälp |
Måndag – fredag 08.00 – 17.00.
Lördag – söndag STÄNGT