Carstedts
167.900 Kr
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | Space Star |
| Variant | 1.2 MIVEC |
| Antal mil | 455 mil |
| Registreringsdatum | 2023 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 1193 cylindervolym |
| Effekt | 71 hk |
| Kaross | Halvkombi |
| Färg | Blå |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 3 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Tjänstevikt | 1010 kg |
| Längd | 385 cm |
|---|---|
| Bredd | 167 cm |
| Höjd | 151 cm |
| Registreringsnummer | JPK99D |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | Halvkombi |
| Chassinummer | MMCXTA03APH022098 |
| Referens | a3c33df8-6af0-4136-89b7-f7a8bfaedf90 |
| Hjulbas | 245 cm |
| Totalvikt släp, B | 2130 kg |
| Däck, fram | 165-195/45-65 |
| Däck, bak | 165-195/45-65 |
| Toppfart | 163 |
| Bagageutrymme - normalt | 235 |
| Max taklast | 50 |
| Sommar- & Vinterhjul |
| Motorvärmare med kupéuttag |
| Klädsel (halvskinn) |
| Backkamera |
| Farthållare |
| Sätesvärme fram |
| Keyless |
| Bluetooth |
| Touchskärm |
| Start/Stop |
| Automatiskt helljus |
| Regnsensor |
| Lane Assist |
| Kollisionsvarning |
| Avstängningsbar airbag |
| ISOFIX |
| USB |
| Elhissar fram & bak |
| AC |
| Autoklimat |
| MOMS |
Måndag – fredag 08.00 – 17.00.
Lördag – söndag STÄNGT