Carstedts
209.800 Kr
| Märke | Mercedes-Benz |
|---|---|
| Modell | Citan |
| Variant | Citan 110 CDI |
| Antal mil | 3 292 mil |
| Registreringsdatum | 2022 |
| Växellåda | Manuell |
| Motorstorlek | 1461 cylindervolym |
| Effekt | 95 hk |
| Kaross | Skåpbil |
| Färg | Vit |
| Säten | 2 |
| Cylindrar | 4 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Diesel |
| Tjänstevikt | 1462 kg |
| Längd | 450 cm |
| Bredd | 186 cm |
|---|---|
| Höjd | 183 cm |
| Registreringsnummer | YWA30R |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | Skåpbil |
| Chassinummer | W1V4206231U317425 |
| Referens | 31d8d0cd-36da-4e32-9a26-177b5137b51e |
| Hjulbas | 271 cm |
| Max släpvagnsvikt | 1500 kg |
| Totalvikt släp, B | 1479 kg |
| Däck, fram | 195-205/55-65 |
| Däck, bak | 195-205/55-65 |
| Toppfart | 164 |
| Bagageutrymme - normalt | 2900 |
| Max taklast | 100 |
| AC |
| Farthållare |
| Automatiskt helljus |
| Sätesvärme fram |
| Elhissar fram |
| Start/Stop |
| Bluetooth |
| Android Auto |
| Regnsensor |
| Apple CarPlay |
| Backkamera |
| Sommar- & Vinterhjul |
| MOMS |
| Trådlös mobilladdare |
| Touchskärm |
| USB |
| Dragkrok |
| Attention Assist |
Måndag – fredag 08.00 – 17.00.
Lördag – söndag STÄNGT