Carstedts
369.900 Kr
| Märke | Ford |
|---|---|
| Modell | Mustang Mach-E |
| Variant | Mustang Mach-E Long Range |
| Antal mil | 7 650 mil |
| Registreringsdatum | 2022 |
| Växellåda | Automat |
| Effekt | 294 hk |
| Kaross | SUV |
| Färg | Svart |
| Säten | 5 |
| Bränsle | El |
| Tjänstevikt | 2111 kg |
| Längd | 471 cm |
| Bredd | 188 cm |
| Höjd | 162 cm |
|---|---|
| Registreringsnummer | ZBP13S |
| Drivning | Bakhjulsdrift |
| Fordonstyp | SUV |
| Chassinummer | WF0TK1E73NMA35957 |
| Referens | 9703fe2e-d6ee-4d8f-be4f-d7a808498715 |
| Hjulbas | 298 cm |
| Max släpvagnsvikt | 750 kg |
| Totalvikt släp, B | 895 kg |
| Däck, fram | 225-245/45-60 |
| Däck, bak | 225-245/45-60 |
| Toppfart | 180 |
| Bagageutrymme - normalt | 402 |
| Sommar & Vinterhjul |
| Automatlåda |
| Navigation |
| Farthållare |
| Klimatanläggning |
| Adaptiv farthållare |
| Regnsensor |
| Elupvärmd framruta |
| SYNC 4 multimediasystem |
| Teknikpaket |
| Bluetooth handsfree |
| Eluppvärmd ratt |
| Parkeringsensor fram & bak |
| Förarassistanspaket |
| Android Auto / Apple Carplay |
| Elhissar fram o bak |
| Läderklädsel |
| Backkamera |
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.