Fordonsdetaljer
Översikt
- Registreringsdatum 2023
- Växellåda Automat
- Bränsle Bensin+El
- mil 2 180 mil
- cylindervolym 1598cylindervolym
Fordonsspecifikation
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | ASX |
| Variant | ASX Plug-in Hybrid |
| Antal mil | 2 180 mil |
| Registreringsdatum | 2023 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 1598 cylindervolym |
| Effekt | 159 hk |
| Kaross | SUV |
| Färg | Vit |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 4 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin+El |
| Tjänstevikt | 1671 kg |
| Längd | 423 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 157 cm |
| Registreringsnummer | SJA278 |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | SUV |
| Chassinummer | VF1RJB00770541538 |
| Referens | 4b84425f-33aa-4f57-98e1-a10e05e38f07 |
| Hjulbas | 264 cm |
| Max släpvagnsvikt | 750 kg |
| Totalvikt släp, B | 1440 kg |
| Däck, fram | 215/55-60 |
| Däck, bak | 215/55-60 |
| Toppfart | 170 |
| Bagageutrymme - normalt | 265 |
| Max taklast | 80 |
Utrustning
| Navigation |
| Elreglerad förarstol |
| Backkamera |
| LED-strålkastare |
| Klimatanläggning |
| Läderklädsel |
| Förarassistanspaket |
| Panorama tak |
| Svartlackerat tak |
| Parkeringsensor fram & bak |
| Eluppvärmd ratt |
| Elhissar fram o bak |
| Bluetooth handsfree |
| Mörktonade rutor |
| Adaptiv farthållare |
| Sommar & Vinterhjul |
| Regnsensor |
| Dödavinkelnövervakning inkl Cross-Traffic Alert |
Om handlaren
Kontakta oss
Öppettider
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.
Om oss
Välkommen till Carstedts - Ditt hem för hela bilägandet
Den självklara partner för hållbart bilägandet. Här hittar du ett brett utbud av Ford person- och transportbilar samt Mitsubishi personbilar, alla med hög kvalitet och moderna funktioner. Vi har också ett stort utbud av begagnade bilar för dina behov och budget. Vi förstår att det kan vara utmanande att hitta rätt bil, men vi är här för att hjälpa dig! Vi strävar efter att göra ditt bilägande så enkelt och hållbart som möjligt, därför erbjuder vi hjälp med finansiering, försäkring, service och om olyckan är framme är vi den givna bilskadecentrat för att reparationer av kaross och lack.
.png)
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se
2023 Mitsubishi ASX ASX Plug-in Hybrid
Pris 309.900 Kr