Fordonsdetaljer
Översikt
- Registreringsdatum 2025
- Växellåda Automat
- Bränsle Bensin
- mil 850 mil
- cylindervolym 1333cylindervolym
Fordonsspecifikation
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | ASX |
| Variant | 1.3 |
| Antal mil | 850 mil |
| Registreringsdatum | 2025 |
| Växellåda | Automat |
| Motorstorlek | 1333 cylindervolym |
| Effekt | 158 hk |
| Kaross | SUV |
| Färg | Vit |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 4 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Tjänstevikt | 1381 kg |
| Längd | 423 cm |
| Bredd | 179 cm |
| Höjd | 157 cm |
| Registreringsnummer | KYE09L |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | SUV |
| Chassinummer | VF1RJB00573486599 |
| Referens | c37d2294-c8eb-4c59-b206-56f507282c64 |
| Hjulbas | 263 cm |
| Totalvikt släp, B | 1670 kg |
| Däck, fram | 215/55-65 |
| Däck, bak | 215/55-65 |
| Toppfart | 180 |
| Bagageutrymme - normalt | 484 |
| Max taklast | 80 |
Utrustning
| 10 |
| 4tum pekskärm |
| Multi-Sense: Anpassningsbar display |
| Anpassningsbar dekorbelysning |
| Automatisk panikbromsassistans |
| Backkamera |
| Rear Cross Traffic Alert |
| MI-PILOT (AD1) |
| 17 tum flexfälgar |
| Elinfällbara sidospeglar m. defrost |
| Regnsensorer |
| Skyltavläsning |
| Adaptiv farthållare |
| Trådlös Android Auto/Apple CarPlay |
| Intelligent Speed Assistance (ISA) |
| Automatisk avbländbar backspegel |
| 7 tum digital förardisplay |
| *ASX* dekal bak |
| LED-strålkastare |
| Uppvärmd läderratt* |
| Uppvärmda framsäten |
| Automatisk klimatanläggning |
| Elektrisk parkeringsbroms |
| Svartlackerade sidospeglar |
| Automatisk styrning mellan helljus & halvljus |
| Keyless |
| nyckelfritt lås-& startsystem |
| Passangerarsäte m. höjdjustering |
| Dödavinkelvarnare |
| Kromade Interiöra detaljer |
| 6 högtalare |
| ISOFIX (1 fram |
| 2 bak) |
| LED bakljus |
| Interiöra LED-lampor |
| Full-LED Strålkastare |
| Aktiv Filhållningsassistans |
| Sommar & Vinterhjul |
| Parkeringssensor bak |
| fram & sidor |
| eCall |
| Trötthetsvarnare |
| Trådlös mobilladdare |
| Motorvärmare & kupéuttag |
| Vinterhjul alu |
| GUMMIMATTA |
| Motorvärmare |
| kupevärmare & underhållsladdare |
Om handlaren
Kontakta oss
Öppettider
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.
Om oss
Välkommen till Carstedts - Ditt hem för hela bilägandet
Den självklara partner för hållbart bilägandet. Här hittar du ett brett utbud av Ford person- och transportbilar samt Mitsubishi personbilar, alla med hög kvalitet och moderna funktioner. Vi har också ett stort utbud av begagnade bilar för dina behov och budget. Vi förstår att det kan vara utmanande att hitta rätt bil, men vi är här för att hjälpa dig! Vi strävar efter att göra ditt bilägande så enkelt och hållbart som möjligt, därför erbjuder vi hjälp med finansiering, försäkring, service och om olyckan är framme är vi den givna bilskadecentrat för att reparationer av kaross och lack.
.png)
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se
2025 Mitsubishi ASX 1.3
Pris 288.700 Kr