Fordonsdetaljer
Översikt
- Registreringsdatum 2025
- Växellåda Manuell
- Bränsle Bensin
- mil 750 mil
- cylindervolym 999cylindervolym
Fordonsspecifikation
| Märke | Mitsubishi |
|---|---|
| Modell | Colt |
| Variant | 1.0 Turbo |
| Antal mil | 750 mil |
| Registreringsdatum | 2025 |
| Växellåda | Manuell |
| Motorstorlek | 999 cylindervolym |
| Effekt | 91 hk |
| Kaross | Halvkombi |
| Färg | Svart |
| Säten | 5 |
| Cylindrar | 3 |
| Utsläppsklass | Euro 6 |
| Bränsle | Bensin |
| Tjänstevikt | 1189 kg |
| Längd | 405 cm |
| Bredd | 180 cm |
| Höjd | 144 cm |
| Registreringsnummer | XLE58X |
| Drivning | Framhjulsdrift |
| Fordonstyp | Halvkombi |
| Chassinummer | VF1RJA00173523187 |
| Referens | b03c3284-c13d-41e5-a549-cdc04930026f |
| Hjulbas | 258 cm |
| Max släpvagnsvikt | 900 kg |
| Totalvikt släp, B | 1930 kg |
| Däck, fram | 195-205/45-55 |
| Däck, bak | 195-205/45-55 |
| Toppfart | 174 |
| Bagageutrymme - normalt | 391 |
| Max taklast | 80 |
Om handlaren
Kontakta oss
Öppettider
Måndag – Torsdag 08.00 – 18.00.
Fredag 08.00 – 17.00.
Lördag 10.00 – 14.00
Söndag – STÄNGT
Dagen före röd dag, stänger vi 1 timme tidigare.
Om oss
Välkommen till Carstedts - Ditt hem för hela bilägandet
Den självklara partner för hållbart bilägandet. Här hittar du ett brett utbud av Ford person- och transportbilar samt Mitsubishi personbilar, alla med hög kvalitet och moderna funktioner. Vi har också ett stort utbud av begagnade bilar för dina behov och budget. Vi förstår att det kan vara utmanande att hitta rätt bil, men vi är här för att hjälpa dig! Vi strävar efter att göra ditt bilägande så enkelt och hållbart som möjligt, därför erbjuder vi hjälp med finansiering, försäkring, service och om olyckan är framme är vi den givna bilskadecentrat för att reparationer av kaross och lack.
.png)
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se
2025 Mitsubishi Colt 1.0 Turbo
Pris Kr Pris på begäran